Blog > Komentarze do wpisu
gumka do ścierania:)

Przeglądając różne blogi  i strony natknęłam się na różne ciekawe pomysły, najbardziej zaintrygowały mnie stemple zrobione z gumki do ścierania.

Natychmiast zapragnęłam spróbować, zaistniał tylko jeden niewielki problem czym wyciąć? Nie posiadam żadnych skomplikowanych nożyków, dłutek i tym podobnych w desperacji użyłam dość dużego i ciężkiego noża do tapet i małych nożyczek. I tak powstała niżej przestawiona pieczątka którą prawie natychmiast wykorzystałam i zrobiłam zakładkę do książki:)

 

środa, 08 października 2008, maly_swiat

Polecane wpisy

  • moje pierwsze próby z digiscrap

    Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable

  • nowa

    Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable

Komentarze
coll-age
2008/10/08 19:10:15
Z ciekawości - czy gumka była twarda, czy miękka? Twarde gumki mają tendencję do kruszenia się, ale wydaje mi się, że lepiej nadają się do zrobienia stempla. Ale może jestem w błędzie?
-
2008/10/09 02:08:46
gumka była miękka. Nie mam wielkiego doświadczenia ale zdaje mi się że do twardej gumki potrzebne są bardziej precyzyjne narzędzia. Wygodniej robi mi się stemple w miękkiej gumce ale to już kwestia gustu...
-
2009/06/20 20:22:19
Stempel wyszedł niezwykle precyzyjnie. Sama nie potrafiłabym wyciąć takiego wzoru- ogromne brawa dla Ciebie:) Pozdrawiam serdecznie :)